Talent Show and Lottery

Our school’s Talent Show is on March 24, 2017. Please notify your teachers if your children want to participate in the Show till March 10, 2017. Please bring items for Lottery till March 17, 2017.

Parada Talentów i Loteria Fantowa

Przypominamy, że Parada Talentów odbędzie się 24 marca, 2017r. Zgłoszenia prosimy kierować do nauczycielek. Prosimy również o przyniesienie wszystkich rzeczy na loterię do 17 marca.

Zapraszamy na polską sztukę do Sterling Heights

plakat-helena-modrzejewska

Parada Talentów i Loteria Fantowa

24 marca 2017r. w godz. 18:45 – 19:45 odbędzie się Parada Talentów i loteria fantowa.Tegorocznym tematem jest “Skąd pochodzi moja rodzina?”. Mile widziane są prace plastyczne i plakaty, ale również opowiadania, wiersze i utwory muzyczne. Prosimy o wzięcie udziału w Paradzie dzieci angielsko-języczne. Prace mogą być przygotowane w ich wypadku w języku angielskim. Chodzi nam, aby wszystkie dzieci mogły uczestniczyć w tym wydarzeniu.Zgłoszenia przyjmujemy do 10 marca, 2017r. Uczniowie biorący udział w Paradzie otrzymają symboliczne nagrody.

Zapraszamy Państwa również do loterii fantowej. Prosimy o donacje w postaci biletów, wejściówek, zabawek, nowych przedmiotów, wszystkiego, co może stanowić jakąś wartość abyśmy mogli mieć duży wybór fantów i super zabawę. Wszystkie dochody z loterii przeznaczone będą na organizację obchodów 20-lecia szkoły.

Polish school cancelled tonight

Due to the inclement weather, the Polish School classes are cancelled tonight.

If you have any questions, please call Marzanna Owinski at (248) 613-6751.

The Polish Language School

Polski Festiwal Filmowy – czesc dla dzieci

Serdecznie zapraszamy na Polski Festiwal Filmowy w Ann Arbor, który od ubiegłego roku oferuje filmy dla dzieci. Pokaz filmow odbedzie sie 19 i 20 listopada, 2016r. Ponizej znajda Panstwo szczegolowe informacje. W czasie pokazow odbywa sie rowniez kiermasz rewelacyjnych ksiazek dla dzieci. Wszystkich serdecznie zapraszamy.

AAPFF 2016 program dzieci

Koniec roku szkolnego/Piknik/Rejestracja

W piątek, 13 maja 2016 r. o godzinie 18:30 odbędzie się ceremonia zakończenia roku szkolnego 2015-2016. Zapraszamy wszystkie dzieci i rodziców na ostatnie zajęcia.

4 czerwca, 2016 r. o godzinie 13:00 w Marshabank Park odbędzie się piknik. Prosimy o przyniesienie jedzenia, napojów, krzeseł i stołów piknikowych. Talerze i sztucce zapewni szkoła.

the http://www.westbloomfieldparks.org/marshbank-park.html
Rejestracja na rok szkolny 2016-2017 jest rozpoczęta. Prosimy o zarejestrowanie dzieci i przyniesienie w piątek opłaty $50 za rejestrację (jest to część całej opłaty za szkołę). Osoby, które nie wpłacą pieniędzy w piątek, będą musiały wysłać czek na adres polskiej szkoły, aby dokonać pełnej rejestracji.
Rejestracja znajduje się również na stronie polskiej szkoły pod REJESTRACJA.
Rejestracja na uczniów, którzy uczęszczali do naszej szkoły w 2015/2016/Registration for students who attended our school in 2015-2016:
Rejestracja dla Nowych uczniów/Registration ONLY for new students:

Registration for adults:

 

Dziękuję i zapraszam na piątek,

 

Marzanna Owinski
Polish Language School

 

Previous Older Entries