Parada Talentów / Uroczystość poświęcona Janowi Pawłowi II

Prosimy wszystkich uczniów o oddanie swoich prac artystycznych na Paradę Talentów do 11 kwietnia 2014r. W tym roku, z powodu kanonizacji Jana Pawła II, Parada Talentów poświęcona jest właśnie jemu. Technika prac jest dowolna. Mamy nadzieję, że wszyscy uczniowie wezmą udział. Wszystkie prace będą nagrodzone, a najlepsze dostaną nagrody specjalne. Prace zostaną wystawione w Galerii do publicznego oglądania.

27 kwietnia 2014r. o godz. 12:00 nasza szkoła będzie uczestniczyła w małej uroczystości w Galerii, na którą uczniowie szkoły przygotowują krótki program poświęcony papieżowi, następnie odbędzie się wręczenie nagród wszystkim uczestnikom, ogłoszenie najlepszych prac, oglądanie prac uczniów, mały poczęstunek i zajęcia artystyczne dla dzieci. O godz. 14:00 odbędzie się msza w języku polskim poświęcona papieżowi.

Bardzo prosimy rodziców o zachęnie dzieci do wzięcia udziału w konkursie i w tym wydarzeniu. Zapraszamy całe rodziny uczniów na uroczystość 27 kwietnia. Prosimy również rodziców o przyniesienie ciast i deserów w ten dzień. Jeśli mają Państwo jakieś pytania, proszę o kontakt pod numerem 248 366 8728.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: